Sortownik / pracownik magazynu - Ełk

Oferta pracy dodana przez: Utchorzewska Ottoworkforce, w kategorii: Praca fizyczna

Oferta pracy dodana przez: Utchorzewska Ottoworkforce, w dniu: 2021-04-16

OTTO Work Force Europe Sp z o.o. jest firmą doradczą działającą na rynku HR, świadczącą wysokiej jakości usługi z zakresu doradztwa personalnego, pracy tymczasowej i outsourcingu. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Sortownik / pracownik magazynu

Miejsce pracy: EŁK

Zakres obowiązków:

- rozkładanie, segregowanie paczek

- sortowanie przesyłek

- rozładunek / załadunek samochodów

- prace magazynowe

Wymagania:

- dyspozycyjność do pracy w godzinach porannych i popołudniowych

- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

- zaangażowanie i chęć do pracy

Oferujemy:

- umowę zlecenie - zatrudnienie od zaraz w ramach pracy tymczasowej

- stawkę godzinową: 18,30 zł brutto

- pracę kilka godzin dziennie w godzinach porannych lub popołudniowych

- terminowe wypłaty wynagrodzenia.

- możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy i zdobycia nowych umiejętności.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny :789466395

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Europe sp. z o.o. ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, KRS 36281 8, NIP 896150700 0, Regon 21326515 , KRAZ 11500. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Ełk

Wymiar czasowy pracy: Inny

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Telefon kontaktowy: 789466395

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiEłk.pl