Technik Serwisu

Oferta pracy dodana przez: Naj International, w dniu: 2021-01-22

Poszukiwany: TECHNIK SERWISU maszyn do automatyzacji produkcji wiązek kablowych
Obsługa klientów z rejonu: Polski Centralnej
Nasz klient to bardzo dobry pracodawca - rzetelna i uczciwa firma rodzinna!
ZADANIA:
  • serwisowanie maszyn i urządzeń dystrybuowanych przez firmę głównie w segmencie automotive i w pozostałych branżach na terenie centralnej Polski
  • dokonywanie napraw interwencyjnych
  • instalacja nowych maszyn / urządzeń i szkolenie klienta z zakresu obsługi
  • tworzenie raportów serwisowych z prac serwisowych w systemie CRM
  • telefoniczne wsparcie klienta, utrzymywanie stałego kontaktu z klientem
OCZEKIWANIA:
  • wykształcenie minimum średnie techniczne w kierunku: elektrotechnik, elektromechanik, automatyk, mechatronik i pokrewne
  • kilkuletnie doświadczenie w pracach serwisowych na stanowisku technik / inżynier serwisu w przemyśle / dystrybucji lub w działach utrzymania ruchu
  • uprawnienia SEP do 1KV
  • umiejętność obsługi systemów CRM oraz Windows
  • dyspozycyjność - gotowość do częstych wyjazdów serwisowych na terenie Polski centralnej (ok. 80% czasu), czynne prawo jazdy kat. B
  • 𝗽𝗿𝗼𝗳𝗲𝘀𝗷𝗼𝗻𝗮𝗹𝗶𝘇𝗺 𝗼𝗿𝗮𝘇 𝘂𝗺𝗶𝗲𝗷𝗲̨𝘁𝗻𝗼𝘀́𝗰́ 𝘀́𝘄𝗶𝗮𝗱𝗰𝘇𝗲𝗻𝗶𝗮 𝘂𝘀ł𝘂𝗴 𝘀𝗲𝗿𝘄𝗶𝘀𝗼𝘄𝘆𝗰𝗵 𝗶 𝗼𝗯𝘀ł𝘂𝗴𝗶 𝗸𝗹𝗶𝗲𝗻𝘁𝗮 𝘄 𝘄𝘆𝘀𝗼𝗸𝗶𝗰𝗵 𝘀𝘁𝗮𝗻𝗱𝗮𝗿𝗱𝗮𝗰𝗵 𝗷𝗮𝗸𝗼𝘀́𝗰𝗶
  • mile widziane doświadczenie pracy na urządzeniach marki Komax
OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale 8000 - 11000 zł brutto adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • roczna premia w postaci 13-tej pensji
  • samochód służbowy klasy Ford Mondeo (również do użytku prywatnego), laptop, telefon
  • pakiet podstawowej opieki medycznej
  • możliwość podnoszenia umiejętności i kwalifikacji zawodowych - szkolenia techniczne w Polsce, a dla posługujących się j. angielskim również za granicą
  • dla chętnych dofinansowanie nauki j. angielskiego
  • płynne wdrożenie do pracy, przeszkolenie i opiekę doświadczonego specjalisty w okresie adaptacyjnym
Wymagana relokacja na teren woj. mazowieckiego, najchętniej w okolice Warszawa - Łódź ze względu na częste wyjazdy i dobre miejsce startowe.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Warszawa

Wynagrodzenie: 8000-11000 brutto

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiEłk.pl